Temmuz Ayında İzlenecek 10 TV Şovu

Hanna

Genç bir suikastçı hakkında aynı isimli 2011 film gerilim filminden gelen bu şov, ikinci sezonuna olağanüstü kahramanı Hanna (Esmé Creed-Miles) ile benzersiz yetenekleri ve elit eğitimi olan tek genç kadın olmadığının farkında. Utrax suikastçı programı, gelişimi ölümcül ikinci aşamaya ulaşmak üzere olan oldukça yetenekli kursiyerlerden oluşan bir bütün oluşturdu. Hanna’nın ana görevi, arkadaşı Clara’yı (Yasmin Monet Prince) Utrax’ın pençelerinden kurtarmak ve bu, beklenmedik bir kaynaktan yardım bulmaktır: önceki düşmanı, CIA ajanı Marissa Wiegler (Mireille Enos). 3 Temmuz’da Amazon Prime Video’da.

Brave New World

Aldous Huxley’nin 1932 distopya romanından yola çıkarak, NBC’nin yeni yayın hizmeti Peacock için oluşturulan bu bilimkurgu dizisi, tekeşlilik, gizlilik, para, aile ve tarihin kendisini yasaklayarak barış ve istikrar sağlayan bir toplum hayal ediyor. Vatandaşları arasında Bernard Marx (Harry Lloyd) ve Lenina Crowne (Jessica Brown Findlay) bulunan fütüristik bir ‘Yeni Londra’ hayal ediyor. Dizi başladığında, çift Savage Lands olarak adlandırılan bir tatile çıkıyor. şiddetli bir isyanla kaplandı ve onlarla birlikte kendi şehirlerine kaçan Savage the Savage (Alden Ehrenreich) tarafından kurtarıldı. Ancak John’un Yeni Dünya’ya gelmesi, ütopyacı uyumunu bozmakla tehdit eder ve Bernard ve Lenina’nın yankıları kavramasına izin verir. Prestij kadrosunda Demi Moore da yer alıyor. Premieres 15 Temmuz ABD’de Peacock ve daha sonra 2020’de İngiltere’de Sky One’da.

The Umbrella Academy

Kaçan eğlenceli, My Chemical Romance’dan Gerard Way tarafından yazılan ve evlat edinilmiş, sayısal olarak düzenlenmiş süper kahraman kardeşler ailesinin etrafında dönen çizgi romandan uyarlanan bu gösterişli gösteri ikinci bir koşuya geri döndü. Son serinin sonunda, Beş Numara, yani Çocuk (Aidan Gallagher), ailesini, 7 Numara, yani Vanya’nın (Ellen Page) neden olduğu kıyametten kaçmak için güçlerini kullanmanın riskli olduğunu ve şimdi etkinleştirdiği atlama 1960’ta başlayan üç yıllık bir süre boyunca kardeşleri Dallas çevresinde dağıttı. Şimdi The Umbrella Academy yeniden birleşmek, kıyamete neyin sebep olduğunu bulmak, durdurmak ve sonra diğer kıyameti durdurmak için mevcut zaman çizelgesine geri dönmek için bir yol bulmalı . Gala 31 Temmuz Netflix’te.

The Alienist: Angel of Darkness

Viktorya suç dramasının ilk sezonunda, tartışmalı yeni ceza psikolojisi alanındaki bir doktor olan Dr Laszlo Kreizler (Daniel Brühl), şehrin ilk kadın polis dedektifi olmaya kararlı iddialı sekreter Sara Howard’ı (Dakota Fanning) takip etti. Bu takip dizisinde Sara kendi özel dedektiflik bürosunu açtı ve yeni bir dava için suçlamada başı çekiyor. Dr. Kreizler ve John Moore ile tekrar bir araya geldikten sonra, soruşturmaları onları tehlikeli ve zor bir katile doğru yönlendiriyor. 19 Temmuz’da TNT’de başlıyor.

The Secrets She Keeps

Michael Robotham’ın aynı isimdeki romanının bir uyarlaması olan bu gergin gerilim, varlıklı bir Sydney banliyösünde geçiyor ve ortak bir şeyi tutan çok farklı hayat yürüyüşlerinden iki kadının hikayesini anlatıyor: Sevdikleri her şeyi yok edebilecek patlayıcı sırlar . Süpermarket raf istifleyici Agatha Fyfle (Laura Carmichael) için, ‘mumya blog yazarı’ Meghan Shaughnessy’nin (Jessica de Gouw) mükemmel bir yaşamı var gibi görünüyor ve kendi kendine neden buna sahip olamıyor? Agatha’nın Meghan’la kıskanç saplantısı takip etmeye yönelir ve Agatha bir toplantı tasarladıktan sonra çift beklenmedik bir dostluğa başlar. Ancak dünyalarının çarpışması geri alınamayan şok edici bir eylemle sonuçlanır. BBC One’da Temmuz ayı başlıyor.

A Suitable Boy

Bölüm sonrası Hindistan’ın 1950’lerin çalkantılı arka planında yer alan Vikram Seth’in ağır 1993 romanının bu uyarlaması, 18 ay boyunca dört aileyi takip ediyor, diğerlerinin yanı sıra annesi kızını bulmaya kararlı olan Lata’ya (yeni gelen Tanya Maniktala) odaklanıyor. koca. Ancak, aile ödevi ve romantizm arasında kalan ruhlu öğrenci, kendi kendini keşfetme yolculuğuna başlar. Bu arada, kardeşlerinin evliliği aracılığıyla Lata’ya bağlanmak, politikacı babasının endişesine çok, sonuçları ne olursa olsun, hayattan tam anlamıyla zevk almaya kararlı Maan (Ishaan Khatter) – ancak nezaket Saaeda Bai ( Tabu) çok uzak bir adım mı? BBC One’da Temmuz ayı başlıyor.

The Young Offenders

Cork’ta geçen bu argo ama kalbi ısıtan İrlanda komedisi üçüncü bir seri için geri dönüyor. En iyi arkadaş Conor (Alex Murphy) ve Jock’un (Chris Walley) çağındaki maceralarını, garip gençlik yıllarında gezinirken, aynı eşofman giyerek ve aynı zayıf bıyıkları spor yaparken izler. İkili birleşme onları zorlu ev hayatlarından uzaklaştırmaya yardımcı olmayı planlarken, Conor’un annesi Mairead (Hilary Rose) onları düz ve dar tutmaya çalışıyor – ancak erkeklerin dehşeti için Jock ve Conor’un nemesis, yerel polis memuru Tony Healy (Dominic MacHale). BBC Three / BBC iPlayer’da Temmuz ayı başlıyor.

Ju-On: Origins

Yeni bir Japon korku dalgası 1990’ların sonunda ve erken noughties’de sinemalara çarptığında, yapılan yanlışlıklara yeniden hitap edebilme yeteneği ile mülk temalarına ve intikamcı hayaletlere özel bir ilgi gösterirken, gerginlik ve titreme yorgun bir türe geri döndü. Bu dalganın en büyük hitlerinden biri, ABD’deki Grudge olarak yeniden yapılan 2002’nin Ju-On’uydu, birden fazla devam filmi ve hatta son zamanlarda bir film yeniden başlatması gördü – bu yüzden franchise’ın TV’ye girmesi şaşırtıcı değil . Ayrıntılar yetersiz olsa da, bu gösteriş gösterisi, ilk film için katalizör olan lanetin başlangıcını keşfedecek – görünüşe göre belirli bir evde bir dizi cinayet tarafından yaratılacak. 3 Temmuz Netflix’te.

Stateless

Yabancıların yolları, dünyanın dört bir yanında uğraştığı sorunlara ilişkin içgörü sağlayan Cate Blanchett’in ortak oluşturduğu ve oynadığı bu Avustralya serisinde hayatlarını derinden etkileyen bir göç sistemine yakalandıkça kesişiyor. Avustralya taşra yolundaki bir göçmen gözaltı merkezinde, dört farklı yabancının hayatı, olası olmayan duygusal bağlantılar oluşturmak için çarpışır. Tehlikeli bir tarikattan kaçan bir havayolu hostesi; kederli bir Afgan mülteci ve ailesi zulümden kaçıyor, ulusal bir skandal içermek için zaman tükenmekte olan bir bürokrat ve çıkmaz bir işten kaçan mücadele eden genç bir baba – hepsi koruma ve sınır kontrolü çelişkilerini keşfediyor. Blanchett’in yanı sıra oyuncu kadrosu Yvonne Strahovski, Jai Courtney, Asher Keddie, Fayssal Bazzi ve Dominic West’i içeriyor. 8 Temmuz’da Netflix’te.

Absentia

Bu gerilimin üçüncü dizisi başladığında, kahraman Emily Byrne (Stana Katic) iyi bir anne olmak için çok çalışırken FBI süspansiyonunun son günlerine hizmet ediyor. Bununla birlikte, uluslararası bir ceza davası eve çok yaklaştığında, umutsuzca bir arada tutmaya çalıştığı aileyi tehdit ettiğinde her şey yükselir. Emily ve eski kocası özel ajan Nick Durand (Patrick Heusinger) yardım edemez, müdahale edemez ve hayatı tehlikeye girer. Bir dizi ölümcül olaydan sonra Emily, Nick’i kurtarmak için zamana karşı yarışmalıdır, ancak süreçte daha büyük bir komplo demleme olduğunu fark eder. 17 Temmuz’da Amazon Prime Video’da.

BM Dergi

Öncekini Oku

Irkçılık ve Mülkiyet İlişkisi: Amerika Örneği

Sonrakini Oku

İstemek

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.